| Name: | Y2K WOODWORK, INC. |
| Company number: | 2400314 | Company status: | Inactive Dissolution |
| Incorporation date: | 20 July 1999 (over 22 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC BUSINESS CORPORATION |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | TONG C CHOONG, C/O AMY WONG CPA, 19 FREDERICK ST, STATEN ISLAND, NEW YORK, 10314, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | Y2K WOODWORK, INC. |
| Latest events: | 1999-07-20 Incorporated1999-07-20 - 2016-08-01 Addition of officer TONG C CHOONG, chief executive officer1999-07-20 - 2016-08-01 Addition of officer Y2K WOODWORK, INC, principal executive office |
| Officers: | TONG C CHOONG chief executive officer Y2K WOODWORK, INC INC |