| Name: | Y2K MILLENNIUM FASHIONS, INC. |
| Company number: | 2455904 | Company status: | Inactive Dissolution |
| Incorporation date: | 30 December 1999 (almost 22 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC BUSINESS CORPORATION |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | 6904 5TH AVENUE, BROOKLYN, NEW YORK, 11220, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | Y2K MILLENNIUM FASHIONS, INC. |
| Latest events: | 1999-12-30 Incorporated1999-12-30 - 2016-04-15 Addition of officer SAFINA SKAFF, chief executive officer1999-12-30 - 2016-04-15 Addition of officer Y2K MILLENNIUM FASHIONS, INC, principal executive office |
| Officers: | SAFINA SKAFF chief executive officer Y2K MILLENNIUM FASHIONS, INC INC |