| Name: | Y2K SHOES ENTERPRISES, INC. |
| Company number: | 2683104 | Company status: | Inactive Dissolution By Proclamation / Annulment Of Authority |
| Incorporation date: | 25 September 2001 (about 20 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC BUSINESS CORPORATION |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | 40-22 COLLEGE POINT BLVD, FLUSHING, NEW YORK, 11354, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | Y2K SHOES ENTERPRISES, INC. |
| Latest events: | 2001-09-25 Incorporated2001-09-25 - 2016-04-18 Addition of officer HONG LIANG LI, chief executive officer2001-09-25 - 2016-04-18 Addition of officer Y2K SHOES ENTERPRISES, INC, principal executive office |
| Officers: | HONG LIANG LI chief executive officer Y2K SHOES ENTERPRISES, INC INC |