| Name: | 510 W 218 HOLDING CORP. |
| Company number: | 1946010 | Company status: | Active |
| Incorporation date: | 8 August 1995 (over 25 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC BUSINESS CORPORATION |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | 160-30 12TH AVE, BEECHHURST, NEW YORK, 11357, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | 510 W 218 HOLDING CORP. |
| Company addresses: | Head Office Address ABDUL HAKIM AZIZI, 160-30 12TH AVE, BEECHHURST, NEW YORK, 11357 |
| Latest events: | 1995-08-08 Incorporated1995-08-08 - 2019-12-05 Addition of officer 510 W 218 HOLDING CORP, dos process agent1995-08-08 - 2019-12-05 Addition of officer ABDUL HAKIM AZIZI, chief executive officer |
| Officers: | 510 W 218 HOLDING CORP dos process agent ABDUL HAKIM AZIZI chief executive officer |