| Name: | 510 W 148 LLC |
| Company number: | 3947625 | Company status: | Active |
| Incorporation date: | 10 May 2010 (almost 11 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC LIMITED LIABILITY COMPANY |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | 507 WEST 139TH STREET,, SUITE A, NEW YORK, NEW YORK, 10031, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | 510 W 148 LLC |
| Latest events: | 2010-05-10 Incorporated2010-05-10 - 2019-12-05 Addition of officer 510 W 148 LLC, dos process agent |
| Officers: | 510 W 148 LLC dos process agent |