| Name: | R2A INC. |
| Company number: | 2781994 | Company status: | Inactive Dissolution |
| Incorporation date: | 21 June 2002 (over 19 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC BUSINESS CORPORATION |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | 70-34 AUSTIN STREET, FOREST HILLS, NEW YORK, 11375, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | R2A INC. |
| Latest events: | 2002-06-21 Incorporated2002-06-21 - 2016-04-19 Addition of officer ANGELINA BRUNO, chief executive officer2002-06-21 - 2016-04-19 Addition of officer R2A INC, principal executive office |
| Officers: | ANGELINA BRUNO chief executive officer R2A INC principal executive office |