| Name: | M2K INC. |
| Company number: | 2627410 | Company status: | Inactive Dissolution |
| Incorporation date: | 12 April 2001 (over 20 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC BUSINESS CORPORATION |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | 80 BOWERY ST, STE 602, NEW YORK, NEW YORK, 10013, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | M2K INC. |
| Latest events: | 2001-04-12 Incorporated2001-04-12 - 2016-04-17 Addition of officer CHI MING LEE, chief executive officer2001-04-12 - 2016-04-17 Addition of officer M2K INC, principal executive office |
| Officers: | CHI MING LEE chief executive officer M2K INC principal executive office |