| Name: | J2K INC. |
| Company number: | 3747964 | Company status: | Inactive Dissolution |
| Incorporation date: | 1 December 2008 (almost 13 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC BUSINESS CORPORATION |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | 900 EAST TREMONT AVE, BRONX, NEW YORK, 10460, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | J2K INC. |
| Latest events: | 2008-12-01 Incorporated2008-12-01 - 2016-04-21 Addition of officer J2K INC, principal executive office2008-12-01 - 2016-04-21 Addition of officer KYUNG R CHO, chief executive officer |
| Officers: | J2K INC principal executive office KYUNG R CHO chief executive officer |