| Name: | CATALDO "54" INC. |
| Company number: | 3601950 | Company status: | Active |
| Incorporation date: | 6 December 2007 (over 13 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC BUSINESS CORPORATION |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | 554 VANDERBILT AVENUE, BROOKLYN, NEW YORK, 11238, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | CATALDO "54" INC. |
| Company addresses: | Head Office Address CATALDO "54" INC., 554 VANDERBILT AVENUE, BROOKLYN, NEW YORK, 11238 |
| Latest events: | 2007-12-06 Incorporated2007-12-06 - 2019-12-05 Addition of officer CATALDO "54" INC, dos process agent2007-12-06 - 2019-12-05 Addition of officer SALVATORE CATALDO, chief executive officer |
| Licenses: | 1. Jurisdiction of License New York (US)Issuer State Liquor AuthorityCategory BusinessLicense number 1214122Other trading names Permissions RESTAURANT WINELocations |
| Officers: | CATALDO "54" INC dos process agent SALVATORE CATALDO chief executive officer |