| Name: | CAPRI "400" ESTATES, INC. |
| Company number: | 1234398 | Company status: | Active |
| Incorporation date: | 10 February 1988 (about 33 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC BUSINESS CORPORATION |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | ROUTE 9W, PO BOX 1184, PORT EWEN, NEW YORK, 12466, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | CAPRI "400" ESTATES, INC. |
| Company addresses: | Head Office Address CAPRI "400" ESTATES, INC., ROUTE 9W, PO BOX 1184, PORT EWEN, NEW YORK, 12466 |
| Latest events: | 1988-02-10 Incorporated1988-02-10 - 2019-12-05 Addition of officer CAPRI "400" ESTATES, INC, dos process agent1988-02-10 - 2019-12-05 Addition of officer VINCENT J COSTELLO, chief executive officer |
| Officers: | CAPRI "400" ESTATES, INC INC VINCENT J COSTELLO chief executive officer |