| Name: | 606.30 A/V CREATIONS LLC |
| Company number: | 4231098 | Company status: | Active |
| Incorporation date: | 13 April 2012 (about 9 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC LIMITED LIABILITY COMPANY |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | 340 ALEXANDER AVE., APT. 8C, BRONX, NEW YORK, 10454, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | 606.30 A/V CREATIONS LLC |
| Latest events: | 2012-04-13 Incorporated2012-04-13 - 2019-12-05 Addition of officer 606.30 A/V CREATIONS LLC, dos process agent2012-04-13 - 2019-12-05 Addition of officer JOSE R. MONTALVO, registered agent |
| Officers: | 606.30 A/V CREATIONS LLC dos process agent JOSE R. MONTALVO registered agent |