| Name: | 5W INFOGRAPHIC LLC |
| Company number: | 2709162 | Company status: | Active |
| Incorporation date: | 14 December 2001 (over 19 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC LIMITED LIABILITY COMPANY |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | 235 WEST 75TH ST./ APT: 3U, NEW YORK, NEW YORK, 10023, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | 5W INFOGRAPHIC LLC |
| Latest events: | 2001-12-14 Incorporated2001-12-14 - 2019-12-05 Addition of officer 5W INFOGRAPHIC LLC, dos process agent2001-12-14 - 2019-12-05 Addition of officer JUAN VELASCO, registered agent |
| Officers: | 5W INFOGRAPHIC LLC dos process agent JUAN VELASCO registered agent |