| Name: | 563A QUINCY STREET, LLC |
| Company number: | 3496888 | Company status: | Active |
| Incorporation date: | 29 March 2007 (about 14 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC LIMITED LIABILITY COMPANY |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | 1004 BERGEN ST. #1, BROOKLYN, NEW YORK, 11216, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | 563A QUINCY STREET, LLC |
| Latest events: | 2007-03-29 Incorporated2007-03-29 - 2019-12-05 Addition of officer 563A QUINCY STREET, LLC, dos process agent |
| Officers: | 563A QUINCY STREET, LLC LLC |