| Name: | 5465 ROUTE 9W LLC |
| Company number: | 4054928 | Company status: | Active |
| Incorporation date: | 14 February 2011 (about 10 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC LIMITED LIABILITY COMPANY |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | 5465 ROUTE 9W, NEWBURGH, NEW YORK, 12550, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | 5465 ROUTE 9W LLC, NANUET GULF LLC |
| Latest events: | 2011-02-14 Incorporated2011-02-14 - 2019-12-05 Addition of officer 5465 ROUTE 9W LLC, dos process agent |
| Officers: | 5465 ROUTE 9W LLC dos process agent |