| Name: | 544 W 160 ST REALTY LLC |
| Company number: | 3108685 | Company status: | Active |
| Incorporation date: | 30 September 2004 (over 16 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC LIMITED LIABILITY COMPANY |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | C/O 580 FIFTH AVE #1200, NEW YORK, NEW YORK, 10036, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | 544 W 160 ST REALTY LLC |
| Latest events: | 2004-09-30 Incorporated2004-09-30 - 2019-12-05 Addition of officer 544 W 160 ST REALTY LLC, dos process agent |
| Officers: | 544 W 160 ST REALTY LLC dos process agent |