| Name: | 541A MARCY DELI CORP. |
| Company number: | 3652490 | Company status: | Inactive Dissolution By Proclamation / Annulment Of Authority |
| Incorporation date: | 1 April 2008 (about 13 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC BUSINESS CORPORATION |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | 541A MARCY AVENUE, BROOKLYN, NEW YORK, 11206, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | 541A MARCY DELI CORP. |
| Company addresses: | Head Office Address 541A MARCY DELI CORP., 541A MARCY AVE, BROOKLYN, NEW YORK, 11206 |
| Latest events: | 2008-04-01 Incorporated2008-04-01 - 2016-08-03 Addition of officer 541A MARCY DELI CORP, principal executive office2008-04-01 - 2016-08-03 Addition of officer YAHYA S. MOHAMED, chief executive officer |
| Officers: | 541A MARCY DELI CORP principal executive office YAHYA S. MOHAMED chief executive officer |