| Name: | 530 W 47 LLC branch |
| Company number: | 3051242 | Company status: | Active |
| Incorporation date: | 10 May 2004 (almost 17 years ago) |
| - | |
| Company type: | FOREIGN LIMITED LIABILITY COMPANY |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | 52 EAST 13TH STREET STE 3A, NEW YORK, NEW YORK, 10003, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | 530 W 47 LLC |
| Latest events: | 2004-05-10 Incorporated2004-05-10 - 2019-12-05 Addition of officer 530 W 47 LLC, dos process agent2004-05-10 - 2019-12-05 Addition of officer TOPAZ REALTY MANAGEMENT LLC, registered agent |
| Officers: | 530 W 47 LLC dos process agent TOPAZ REALTY MANAGEMENT LLC registered agent |