| Name: | 520 9W LLC |
| Company number: | 3728522 | Company status: | Active |
| Incorporation date: | 3 October 2008 (over 12 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC LIMITED LIABILITY COMPANY |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | 252 MAPLE RD., VALLEY COTTAGE, NEW YORK, 10989, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | 520 9W LLC |
| Latest events: | 2008-10-03 Incorporated2008-10-03 - 2019-12-05 Addition of officer 520 9W LLC, dos process agent2008-10-03 - 2019-12-05 Addition of officer DARYL SLATTERY, registered agent |
| Officers: | 520 9W LLC dos process agent DARYL SLATTERY registered agent |