| Name: | 52 W 33 ASSOCIATES LLC |
| Company number: | 4262160 | Company status: | Active |
| Incorporation date: | 22 June 2012 (almost 9 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC LIMITED LIABILITY COMPANY |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | 49 W 32ND STREET, 2ND FLOOR, NEW YORK, 10001, NEW YORK, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | 52 W 33 ASSOCIATES LLC, 62 W 33 ASSOCIATES LLC |
| Latest events: | 2012-06-22 Incorporated2012-06-22 - 2019-12-05 Addition of officer THURCON PROPERTIES, dos process agent |
| Officers: | THURCON PROPERTIES dos process agent |