| Name: | 519 W 134 LLC |
| Company number: | 3042572 | Company status: | Active |
| Incorporation date: | 20 April 2004 (about 17 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC LIMITED LIABILITY COMPANY |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | 468 W 153RD ST, # 3A, NEW YORK, 10031, NEW YORK, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | 519 W 134 LLC |
| Latest events: | 2004-04-20 Incorporated2004-04-20 - 2019-12-05 Addition of officer SIMPLICITY MANAGEMENT, dos process agent |
| Officers: | SIMPLICITY MANAGEMENT dos process agent |