| Name: | 515-2A BROADWAY LLC |
| Company number: | 4418968 | Company status: | Active |
| Incorporation date: | 17 June 2013 (almost 8 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC LIMITED LIABILITY COMPANY |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | 99 WASHINGTON AVE STE 805A, ALBANY, 12210-2822, NEW YORK, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | 515-2A BROADWAY LLC |
| Latest events: | 2013-06-17 Incorporated2013-06-17 - 2019-12-05 Addition of officer UNISEARCH, INC, dos process agent2013-06-17 - 2019-12-05 Addition of officer UNISEARCH, INC, registered agent |
| Officers: | UNISEARCH, INC INC UNISEARCH, INC INC |