| Name: | 500A E. 87TH ST. ASSOCIATES, LLC branch |
| Company number: | 3932915 | Company status: | Active |
| Incorporation date: | 5 April 2010 (about 11 years ago) |
| - | |
| Company type: | FOREIGN LIMITED LIABILITY COMPANY |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | 445 HAMILTON AVE, BOX 48, WHITE PLAINS, NEW YORK, 10601, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | 500A E. 87TH ST. ASSOCIATES, LLC |
| Latest events: | 2010-04-05 Incorporated2010-04-05 - 2019-12-05 Addition of officer 500A E. 87TH ST. ASSOCIATES, LLC, dos process agent |
| Officers: | 500A E. 87TH ST. ASSOCIATES, LLC LLC |