| Name: | 4W GROUP INTERNATIONAL LLC |
| Company number: | 3247916 | Company status: | Active |
| Incorporation date: | 24 August 2005 (over 15 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC LIMITED LIABILITY COMPANY |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | 1662 SHEEPSHEAD BAY ROAD, BROOKLYN, NEW YORK, 11235, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | 4W GROUP INTERNATIONAL LLC |
| Latest events: | 2005-08-24 Incorporated2005-08-24 - 2019-12-05 Addition of officer 4W GROUP INTERNATIONAL LLC, dos process agent |
| Officers: | 4W GROUP INTERNATIONAL LLC dos process agent |