| Name: | 4K ATM SERVICE INC. |
| Company number: | 4303105 | Company status: | Active |
| Incorporation date: | 2 October 2012 (over 8 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC BUSINESS CORPORATION |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | 1840 WESTCHESTER AVE, BRONX, NEW YORK, 10472, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | 4K ATM SERVICE INC. |
| Company addresses: | Head Office Address 4K ATM SERVICE INC, 1840 WESTCHESTER AVE, BRONX, NEW YORK, 10472 |
| Latest events: | 2012-10-02 Incorporated2012-10-02 - 2019-12-05 Addition of officer 4K ATM SERVICE INC, dos process agent2012-10-02 - 2019-12-05 Addition of officer JAMAL KARKAT, chief executive officer |
| Officers: | 4K ATM SERVICE INC dos process agent JAMAL KARKAT chief executive officer |