| Name: | 4802 121A, LLC |
| Company number: | 4020080 | Company status: | Active |
| Incorporation date: | 16 November 2010 (over 10 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC LIMITED LIABILITY COMPANY |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | 1628 60TH STREET, BROOKLYN, NEW YORK, 12204, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | 4802 121A, LLC |
| Latest events: | 2010-11-16 Incorporated2010-11-16 - 2019-12-05 Addition of officer 4802 121A, LLC, dos process agent2010-11-16 - 2019-12-05 Addition of officer ALLSTATE CORPORATE SERVICES CORP, registered agent |
| Officers: | 4802 121A, LLC LLC ALLSTATE CORPORATE SERVICES CORP registered agent |