| Name: | 478 RTE 17A, LLC |
| Company number: | 3653020 | Company status: | Active |
| Incorporation date: | 2 April 2008 (about 13 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC LIMITED LIABILITY COMPANY |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | PO BOX 488, FLORIDA, NEW YORK, 10921, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | 478 RTE 17A, LLC |
| Latest events: | 2008-04-02 Incorporated2008-04-02 - 2019-12-05 Addition of officer 478 RTE 17A, LLC, dos process agent2008-04-02 - 2019-12-05 Addition of officer ELIAS MUHLRAD, registered agent |
| Officers: | 478 RTE 17A, LLC LLC ELIAS MUHLRAD registered agent |