| Name: | 468 RTE 17A, LLC |
| Company number: | 2731665 | Company status: | Active |
| Incorporation date: | 14 February 2002 (about 19 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC LIMITED LIABILITY COMPANY |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | 1751 ROUTE 17A SUITE 1, FLORIDA, NEW YORK, 10921, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | 468 RTE 17A, LLC |
| Latest events: | 2002-02-14 Incorporated2002-02-14 - 2019-12-05 Addition of officer 468 RTE 17A, LLC, dos process agent2002-02-14 - 2019-12-05 Addition of officer ELIAS MUHLRAD, registered agent |
| Officers: | 468 RTE 17A, LLC LLC ELIAS MUHLRAD registered agent |