| Name: | 44 W 17 LLC |
| Company number: | 2989081 | Company status: | Active |
| Incorporation date: | 16 December 2003 (over 17 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC LIMITED LIABILITY COMPANY |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | 302A WEST 12TH STREET #117, NEW YORK, NEW YORK, 10014, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | 44 W 17 LLC |
| Latest events: | 2003-12-16 Incorporated2003-12-16 - 2019-12-05 Addition of officer 44 W 17 LLC, dos process agent |
| Officers: | 44 W 17 LLC dos process agent |