| Name: | 4 V ENTERPRISES INC. |
| Company number: | 4063937 | Company status: | Active |
| Incorporation date: | 7 March 2011 (about 10 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC BUSINESS CORPORATION |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | 5 SYLVAN GLEN, FAIRPORT, NEW YORK, 14450, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | 4 V ENTERPRISES INC. |
| Company addresses: | Head Office Address 4 V ENTERPRISES INC., 5 SYLVAN GLEN, FAIRPORT, NEW YORK, 14450 |
| Latest events: | 2011-03-07 Incorporated2011-03-07 - 2019-12-05 Addition of officer 4 V ENTERPRISES INC, dos process agent2011-03-07 - 2019-12-05 Addition of officer STEPHEN C. VAN VREEDE, chief executive officer |
| Officers: | 4 V ENTERPRISES INC dos process agent STEPHEN C. VAN VREEDE chief executive officer |