| Name: | 4 A KIDS LLC |
| Company number: | 3192140 | Company status: | Active |
| Incorporation date: | 15 April 2005 (about 16 years ago) |
| - | |
| Company type: | DOMESTIC LIMITED LIABILITY COMPANY |
| Jurisdiction: | New York (US) |
| Business number: | unavailable |
| Registered address: | 1913 BRONXDALE AVENUE, BRONX, NEW YORK, 10462, United States |
| Agent name: | unavailable |
| Previous names: | 4 A KIDS LLC |
| Latest events: | 2005-04-15 Incorporated2005-04-15 - 2019-12-05 Addition of officer 4 A KIDS LLC, dos process agent |
| Licenses: | 1. Jurisdiction of License New York (US)Issuer State Liquor AuthorityCategory BusinessLicense number 1176903Other trading names Permissions ON-PREMISES LIQUORLocations |
| Officers: | 4 A KIDS LLC dos process agent |